کتاب های بهزیستی
عکس مریم در فاطما گل , داستان کودک , کت وسرافون , قسمت اخرفيلم سيلا , اهنگ جدیدسپیده افشار , اهنگ جديد پاشايي , مدل پرده آشپزخانه , انواع تختخوابهاي توردار , متن زيبا حاجى , دانلود آهنگ مدارا از شهرام شکوهی

 

 

كمك‌هاي ايران به معناي دخالت درامورعراق نيست

 

نماينده اقليم كردستان عراق :

كمك‌هاي ايران به معناي دخالت در امور عراق نيست


به طور حتم ايران تمايل دارد كه شيعيان عراق در اين كشور به قدرت برسند، اما ما احساس نمي‌كنيم كه اين ديدگاه ايران منجر به دخالت در امور داخلي كشورمان شده باشد.

نماينده اقليم كردستان عراق در ايران با رد اظهارات وزير امور خارجه اين كشور مبني بر عدم تمايل ايران و تركيه براي تسريع در تشكيل دولت مردمي عراق گفت: دولت و مردم ايران همواره حامي مردم عراق بوده‌اند و ما نيز با درك اين موضوع هيچ‌گاه كمك‌هاي برادران خود را به دخالت تعبير نمي‌كنيم.
ناظر دباغ در گفت‌وگو، با اشاره به اظهارات هوشيار زيباري وزير امور خارجه عراق در رابطه با اين موضوع كه تركيه و ايران اجازه استقرار دولت در اين كشور را نمي‌دهند، گفت: رقابت‌هاي ميان كشورهاي منطقه براي اثربخشي بر تحولات عراق وجود دارد، اما اين به معناي آن نيست كه كشوري مانند ايران در امور داخلي عراق دخالت كرده باشد.
وي افزود: به طور حتم ايران تمايل دارد كه شيعيان عراق در اين كشور به قدرت برسند، اما ما احساس نمي‌كنيم كه اين ديدگاه ايران منجر به دخالت در امور داخلي كشورمان شده باشد. چرا كه تاخير در تشكيل دولت مردمي عراق، آثار سوء براي تمامي كشورهاي منطقه دارد.
نماينده اقليم كردستان عراق در ايران تاكيد كرد: در طول تاريخ كشورهاي ايران و عراق از جمله معدود كشورهايي بودند كه رشد و پيشرفت‌شان رابطه تنگاتنگي با هم داشتند، ما هنوز خاطره كمك‌هاي ايران را در ادامه مبارزه عليه دشمنانمان به خاطر داريم.
وي خاطر نشان كرد: در روزي كه دولت صدام حسين فروپاشيد نيز اين اتهامات عليه ايران وجود داشت. ابرقدرت‌ها و برخي از كشورهاي همسايه اين شايعات را مطرح كرده بودند، اما دولت و ملت عراق ضرورت همراهي و استفاده از تجارب مردم ايران را درك مي‌كنند و به اين شايعات وقعي نمي‌نهند.
دباغ اظهار داشت: يكي از دلايلي كه موجب تاخير در تشكيل دولت مردمي عراق شده است، تمركز گروه‌هاي سياسي كشورمان در بحث‌هاي انحرافي است. سياست برخي از دولت‌هاي خارجي نيز در اين امر بي‌تاثير نبوده است...../تحلیل:ایلنا


نوشته شده در تاريخ 2018-04-09 توسط book-behzisti
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ