کتاب های بهزیستی
عکس مریم در فاطما گل , داستان کودک , کت وسرافون , قسمت اخرفيلم سيلا , اهنگ جدیدسپیده افشار , اهنگ جديد پاشايي , مدل پرده آشپزخانه , انواع تختخوابهاي توردار , متن زيبا حاجى , دانلود آهنگ مدارا از شهرام شکوهی
 صراط نیوز نوشت: با مطرح شدن زمزمه های برکناری محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسأله انتخاب وزیر بعدی این وزارتخانه زودتر از موعد وارد فاز جدیدی شده است .
 
خبرنگار صراط در راهروهای مجلس مطلع شد که قرار است تا در صورت قطعی شدن عدم رای اعتماد نمایندگان به عباسی ، رئیس جمهور که از برخورد مجلس نگران است به یکی از چهره های پرحاشیه و جنجالی دولت دستور داده است برنامه های خود را برای اداره وزارت ورزش و جوانان ارائه کند تا در صورت عزل عباسی توسط مجلس وی تنها ساعاتی بعد تحت عنوان سرپرست به خیابان سئول نقل مکان کند .
 
محمدشریف ملک زادهالبته ظاهراٌ احمدی نژاد گزینه های متعددی را برای انجام این کار در نظر داشته اما قرعه به نام محمد شریف ملک زاده مشاور پرحاشیه وی که در سفر اخیر نیویورک ، رئیس جمهور را همراهی می کرد افتاده است .

ملک زاده که از حلقه شماره یک اطرافیان خاص دولت به حساب می آید پس از آنکه با رفتن به زندان اوین از دبیر کلی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور عزل شد پس از آزادی به سمت معاون مالی و اداری وزارت امورخارجه رسید اما خیلی زود به دلیل طرح استیضاح صالحی در مجلس از این سمت عزل شد .

هر چند به نظر می رسد رأی اعتماد برای وزارت قطعی ملک زاده از طرف مجلس شورای اسلامی امری محال است اما احمدی نژاد با انتصاب این فرد جنجالی نه تنها اذهان را از اتفاقات فعلی فضای سیاسی کشور دور می کند بلکه تا پایان مدت قانونی سرپرستی اداره این وزارتخانه عریض و طویل و رسانه ای را به دست ملک زاده خواهد سپرد . به هر حال موضوعی که مهم به نظر می رسد این است که نمایندگان مجلس در ماجرای استیضاح عباسی باید مراقب عواقب عزل وی باشند و ترجیحاٌ تلاش کنند در ماه های پایانی دولت با قوی تر کردن حوزه های نظارتی خود و همکاری و تعامل بیشتر عباسی را مجبور به اصلاح اشتباهات و فعال تر کردن حوزه جوانان کننند تا مجبور نشوند بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنند .
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط book-behzisti
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ