کتاب های بهزیستی
عکس مریم در فاطما گل , داستان کودک , کت وسرافون , قسمت اخرفيلم سيلا , اهنگ جدیدسپیده افشار , اهنگ جديد پاشايي , مدل پرده آشپزخانه , انواع تختخوابهاي توردار , متن زيبا حاجى , دانلود آهنگ مدارا از شهرام شکوهی
مدیر کل دفتر اطلاعات آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال از ثبت 103 واقعه ازدواج و 16 واقعه طلاق در هر ساعت طی سه ماهه اول سال جاری در کشور خبر داد.

علی اکبر محزون در گفتگو با  مهر با بیان این مطلب افزود: براساس آمارها و اطلاعات بدست آمده در سه ماهه اول سال جاری، 224 هزار و 52 مورد ازدواج در کشور رخ داده که 159 هزار و 516 مورد در مناطق شهری و 64 هزار و 536 واقعه نیز در مناطق روستایی در کشور رخ داده است.

وی با اشاره به اینکه درهر ماه به طور متوسط 74 هزار و 684 مورد ازدواج به ثبت رسیده است، گفت: در هر شبانه روز 2 هزار و 462 واقعه و در هر ساعت نیز 103 واقعه ازدواج به ثبت رسیده است.

مدیر کل دفتر اطلاعات آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال تاکید کرد: همچنین طی این مدت 34 هزار و 759 مورد واقعه طلاق به ثبت رسیده که 29 هزار و 299 مورد در شهرها و 5 هزار و 460 مورد نیز در روستاها ثبت شده است.

محزون گفت: در هر ماه 11 هزار و 586 واقعه طلاق و در هر شبانه روز 382 مورد طلاق و همچنین در هر ساعت نیز به طور متوسط 16 واقعه طلاق در کشور به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه نرخ خام ازدواج در کشور 12 درهزار است ، افزود: استانهای اردبیل، خراسان شمالی و زنجان به ترتیب دارای بیشترین آمار ازدواج بوده و و استانهای تهران، البرز و سمنان نیز کمترین نرخ ثبت ازدواج را به خود اختصاص داده اند.

به گفته وی، دراین مدت بیشترین ازدواج ثبت شده مردان در گروه سنی 20 تا 24 سال با تعداد 84 هزار و 899 نفر بوده و بیشترین ترکیب ازدواج ثبت شده نیز مربوط به ترکیب سنی مردان 20 تا 24 ساله با زنان 15 تا 19 ساله با 39 هزار و 714 مورد بوده است.

مدیر کل دفتر اطلاعات آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال افزود: استانهای البرز، تهران و خراسان رضوی دارای بیشترین و استانهای سیستان و بلوچستان، ایلام و یزد دارای کمترین نرخ ثبت طلاق بوده است.

محزون گفت: بیشترین ترکیب طلاق ثبت شده نیز مربوط به مردان 25 تا 29 ساله با زنان 20 تا 24 ساله با تعداد 3 هزار و 883 واقعه بوده است.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط book-behzisti
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ