کتاب های بهزیستی
عکس مریم در فاطما گل , داستان کودک , کت وسرافون , قسمت اخرفيلم سيلا , اهنگ جدیدسپیده افشار , اهنگ جديد پاشايي , مدل پرده آشپزخانه , انواع تختخوابهاي توردار , متن زيبا حاجى , دانلود آهنگ مدارا از شهرام شکوهی

رييس مركز حوادث و فوريت هاي پزشكي اورژانس كشور همزمان با آغاز سفرهاي تابستاني توصيه هايي را براي ايمني در سفر به مسافران ارائه كرد.

به گزارش سرويس اجتماعي ايسنا، دكتر غلامرضا معصومي با اشاره به اينكه رعايت نكات ايمني در طول سفر از حوادث جاده اي پيشگيري مي كند،‌ اظهار كرد: افراد بايد قبل از مسافرت اتومبيل خود را از نظر نقص فني بازديد کنند و بارهاي داخل صندوق عقب و روي باربند را کاملاً محکم کنند و از حمل بارهاي سنگين و حجيم ، خارج از ابعاد اتومبيل و بيش از حد مجاز بپرهيزند.

وي افزود: به همراه داشتن جعبه کمک هاي اوليه، کپسول آتش نشاني، تجهيزات ايمني ترافيک مانند مثلث احتياط، چراغ قوه در طول سفر ضروري است و همچنين همراه داشتن دفترچه بيمه و داروهاي مورد نياز براي بيماران الزامي است.

رييس اورژانس كشور با بيان اين كه مرگ هاي ناشي از ضربه به سر با استفاده از کمر بند ايمني، به ميزان 25 درصد کاهش مي يابد، تصريح كرد: در طول سفر کمر بند ايمني خود را بسته نگه داشته و همسفران خود را ملزم به بستن کمر بند ايمني كنند.

وي بيان كرد: صندلي عقب اتومبيل ايمن ترين محل براي کودکان است و بايد حتي الامكان از قرار دادن آنان در آغوش خود، در صندلي جلو يا بيرون از صندلي مخصوص کودکان و پشت شيشه اتومبيل اجتناب کنند.

معصومي توصيه كرد: رانندگان در حين رانندگي از کشيدن سيگار، صحبت کردن با تلفن همراه، خوردن و آشاميدن، مشاجره و شوخي به دليل کاهش تمرکز در حين رانندگي خودداري کرده و در صورت مصرف داروهايي که بر هوشياري و سرعت واکنش راننده در رانندگي تأثير منفي دارند، از رانندگي خوداري نمائيد .

وي ادامه داد:‌ به کودکان خود آموزش دهند که در حين حرکت از بازي کردن با دستگيره هاي اتومبيل، باز کردن در و قرار دادن دست و سر خود خارج از پنجره اتومبيل خود داري کنند.


نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط book-behzisti
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ